logo
Hoşgeldiniz! forumda paylaşım yapabilmeniz için Giriş yap Yada Üye ol.

Bildirim

Icon
Error

yilmazpekin Offline
#1 Gönderildi : 19 Ekim 2011 Çarşamba 22:05:53(UTC)
yilmazpekin

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 14.08.2012(UTC)

ARKADAŞLAR [ BÜYÜK HUĞLU ] CONKUES SÜPER POZE KULLANAN VARMI ÇELİK KASA DİYOR AMA 2.900 GR NASIL BİTÜFEK TECRÜBESİ OLAN VARSA .   BİRDE HUĞLU [KOPARATİF]EAGLE SÜPER POZE ALİMİNYUM KASA KULLANAN VARMI TEK KURŞUN VE 34 GR ATAN VARMI NASIL ?
alpizmm Offline
#2 Gönderildi : 01 Şubat 2012 Çarşamba 21:49:26(UTC)
alpizmm

Katılan: 14.08.2012(UTC)

yılmaz bey bir çelik kasa av tüfeği aşağı yukarı en düşük 3200 gr olur, hafif olan bir pozede kundak takımının ceviz yerine gürgen ya da çok kötü bir ceviz olması lazım, numaralı kundaklar hafif olmaz ayrıca üst banttan hafifletilmesi lazım dünya standartı bir af tüfeği 3100 gr'dır,, Gelelim kurşun namlulu tüfeklere en ideal kurşun namlu boyu 61 cm slug yani şeritsiz 18.4 delimli namludur ve o namlunun işçilikleri ve polisajı çok iyi olması lazım ,, 71 cm bir namlu için çok iyi bir kurşun atımı bekleme 85 metrede 20 cm alta düşer buna dikkat etmeniz lazım nokta atışı yapmak istiyorsan 61 cm slug namlulu bir tüfek ve misket kurşun dediğimiz tek bilya kurşun atmanız lazım istediğiniz her marka kurşunla karşılaştırabilirsiniz .. Ayrıca ben www.mahmutogluav.com sitesinin sahibiyim ismim alparslan MAHMUT benide arayabilirsiniz .. iyi günler
sertac23 Offline
#3 Gönderildi : 20 Ekim 2012 Cumartesi 19:28:51(UTC)
sertac23

Katılan: 20.10.2012(UTC)

ÖNCELİKLE SELAMLAR.....BEN COCUKLUGUMDAN BERI AVI VE TUFEKLERI COK SEVIYORUM.YILLARCA BABAMLARLA ABILERIMLE GITTIM AMA KENDI TUFRGIM HIC OLMADI ACABA YENI BIR TUFEK ALSAM SIZCE NE ALMALIYIM ATICILIGIM IIDIR ONA GORE BIRSECIM SUNARSANIZ SEVINIRIM BIRDE BU RUHSAT ISLERI NAISL OLUR VE KACA MAAL OLUR BILGI VERIRSENIZ SEVINIRIM...TESEKKURLER ANKARA SERTAC....
Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.