logo
Hoşgeldiniz! forumda paylaşım yapabilmeniz için Giriş yap Yada Üye ol.

Bildirim

Icon
Error

yabanci Offline
#1 Gönderildi : 14 Ağustos 2009 Cuma 11:05:02(UTC)
yabanci

Sıralama: Administration

Gruplar: Administrators, Registered
Katılan: 14.08.2012(UTC)
Mesajlar: 0

Dünyada Silah Sanayi
VooDoo Offline
#2 Gönderildi : 07 Ekim 2010 Perşembe 13:57:23(UTC)
VooDoo

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 14.08.2012(UTC)
Mesajlar: 0

Al sana Dünyadaki tüfek sanayisi :D

A. A. Brown and Sons www.aabrownandsons.com UK Birmingham

Aguirre y Arazabal, s.a.l. www.aya-fineguns.com Spain Eibar

Akkar Silah Sanayi ve Tic. Ltd. www.akkar.com.tr Turkey Istanbul

Albert Wilhelm Wolf, Trad. Jagdwaffen www.jagdwaffen-wolf.de Germany Suhl

Amadini Sandro & C., s.n.c . www.amadini.it Italy Gardone Val Trompia

Amerigo Cosmi & F, s.n.c. www.cosmi.net Italy Torrette di Ancona

Antonio Zoli, s.p.a. www.zoli.it Italy Gardone Val Trompia

Armas Aral www.armasaral.com Spain Elgoibar

Armas Eibar, s.a.l., (Laurona) www.laurona.com Spain Eibar

Armas Kemen www.sport-kemen.com Spain Elgoibar

Armas Garbi www.armasgarbi.com Spain Eibar

Armi Art www.armi-art.com Italy Gardone Val Trompia 

Armi Cortesi www.fucilicortesi.com Italy Rimini

Armi Fratelli Poli www.fpafratellipoli.com Italy Gardone Val Trompia

Arms Corporation of the Philippines www.armscor.com.ph Philippines Marikina City

Artesanos Ego, s.a. www.ego-artesanos.com Spain Eibar

Asprey & Garrad www.asprey.com UK London

Atkin, Grant & Lang London Ganmaker www.atkingrantandlang.co.uk UK St. Albans

Benelli Armi, s.p.a. www.benelli.it Italy Urbino      http://www.benelliusa.com/

Bernard Ripamonti www.3acil.com/ripamonti France St. Etienne

Blaser Jagdwaffen, G.m.b.h. www.blaser.de Germany Isny

Boss & Co., Ltd. www.bossguns.co.uk UK London

Breda Meccanica Bresciana, s.p.a. www.bredafucili.com Italy Brescia

Bremec, s.r.l. (Renato Gamba) www.renatogamba.it Italy Gardone Val Trompia

Bretton-Gaucher www.bretton-gaucher.com France St. Etienne

Browning, s.a. (Winchester) www.browning.com  www.browningint.com Belgium Herstal

Bruchet Darne, e.u.r.l. www.fusildarne.com France St. Etienne

Caesar Guerini, s.r.l. www.caesarguerini.it Italy Marcheno

CD Europe, s.r.l. (Marocchi) www.marocchiarms.com Italy Sarezzo

Chapuis Armes www.chapuis-armes.com France St. Bonnet Le Chateau

Charles Boswell Gunmakers, Ltd. www.charlesboswellgunmaker.com UK Radlett

Charles Hellis & Sons www.hellis.com UK St Albans

Cogswell & Harrison (Gunmakers), Ltd. www.cogswell.co.uk UK Slough

Cole Arms, Inc. www.colearms.com USA McMinnville

Comlanber, s.a. www.lanber.net Spain Zaldibar

Companhia Brasiliera de Cartuchos www.cbc.com.br Brasil Ribeirao Pires

Concern Izhmash, o.j.s.c. www.izhmash.ru Russia Izhevsk

Connecticut Shotgun Manufacturing www.connecticutshotgun.com USA New Britain

Dakota Arms, Inc. www.dakotaarms.com USA Sturgis

David McKay Brown (Gunmakers), Ltd. www.mckaybrown.com UK Bothwell

Davide Pederesoli & C. www.davide-pedersoli.com Italy Gardone Val Trompia

Demas, Ets. www.demas.fr France St. Etienne

Dumoulin Herstal, s.a. www.dumoulin-herstal.com Belgium Herstal-Votten

E. R. Amantino & Cia. Ltda. (Boito) www.eramantino.com.br Brazil Veranopolis

E. J. Churchill Gunmakers www.ejchurchillgunmakers.com UK High Wycombe Bucks

Effebi, snc. www.effebi.org Italy Concesio

Ege Arms Industry and Trade Co., Ltd. www.egesilah.com Turkey Izmir

Fabbrica D'armi Fratelli Rizzini www.fllirizzini.it Italy Magno Val Trompia

FAVS di Guglielminotti Edi www.favsarmi.com Italy Villar Focchiardo

Fabarm, s.p.a. www.fabarm.it Italy Travagliato

Fabbri, s.n.c. www.fabbri.it Italy Concesio

FAIR Tecni-Mec snc di Isidoro Rizzini & C. www.fair.it Italy Marcheno

Falco, s.r.l. www.falcoarms.com Italy Marcheno

Famars Abbiatico & Salvinelli www.famars.com Italy Gardone Val Trompia

Fanzoj G.m.b.h. www.fanzoj.com Austria Ferlach

Fausti Stefano, s.r.l. www.faustistefanoarms.com Italy Marcheno

Ferlib di Tanfoglio Ivano www.ferlib.com Italy Gardone Val Trompia

Filinta Silah Sanayii www.filintashotgun.com Turkey Istanbul

Franchi, s.p.a. www.franchi.com Italy Brescia

Frederick Beesley www.frederickbeesley.org UK Amersham

Fuchs Fine Guns www.jagdwaffe.com Austria Innsbruck

G. Granger www.ggranger.com France St. Etienne

Gebruder Adamy Jagdwaffen www.adamy-jagdwaffen.de Germany Suhl

Graham Mackinlay & Co. Gunmakers www.glasgowgunmakers.co.uk UK Glasgow

Grulla Armas www.grullaarmas.com Spain Eibar

H&R 1871, LLC www.hr1871.com USA Gardner

H. Krieghoff, G.m.b.h. www.krieghoff.de Germany Ulm

Hambrusch Jagdwaffen, G.m.b.h. www.ferlachguns.com Austria Ferlach

Hatsan Arms Company www.hatsan.com.tr Turkey Izmir

Hayex Dys Ticaret, Ltd. www.hayexguns.com Turkey Beysehir

Hermanos Zabala, s.a. www.zabalahermanos.com Spain Elgueta

Heym Waffenfabrik, G.m.b.h. www.heym-waffenfabrik.de Germany Gleichamberg

Holland & Holland, Ltd. www.hollandandholland.com UK London

Holloway and Naughton, Ltd. www.hollowaynaughton.co.uk UK Billesdon

Huglu hunting firearms cooperative www.huglu.com.tr Turkey Huglu

Investarm, s.p.a. www.investarm.it Italy Marcheno

Ithaca Guns USA, LLC www.ithacagunsusa.com USA Upper Sandusky

Izhevsky Mekhanichesky Zavod (Baikal) www.baikalinc.ru Russia Izhevsk

J. Roberts & Son (Gunmakers), Ltd. www.jroberts-gunmakers.co.uk UK London

J. P. Sauer & Son, G.m.b.h. www.sauer-waffen.de Germany Eckernfeorde

Jakob Koschat Jagdwaffen www.ferlacherjagdwaffen.at Austria Ferlach

James Purdey & Son, Ltd. www.purdey.com UK London

John Dickson & Son, Ltd. www.dicksonandmacnaughton.com UK Edinbourgh

John Rigby & Co., Inc. www.johnrigbyandco.com USA Paso Robles

John Wilkes Gun & Rifle Makers, Ltd. www.johnwilkesgunmakers.com UK Arundel

Josef Just www.jagdwaffen-just.at Austria Ferlach

Joseph Brazier, Ltd. www.josephbrazier.com UK Arundel

Karl Hauptmann www.hauptmann-rifles.com Austria Ferlach

Kolar Arms www.kolararms.com USA Racine

Lebeau-Courally, s.a. www.lebeau-courally.com Belgium Liege

Les Paul Gun & Rifle maker www.leslieapaul-gunmakers.com Canada Oshawa

Ljutic Industries, Inc. www.ljuticgun.com USA Yakima

Luciano Bosis www.bosis.com Italy Travagliato

Lu-Mar, s.r.l. www.lu-mar.it Italy Gardone Val Trompia

Manu Arm www.manuarm.fr France Veauche

Manufacturas Arrieta, s.l. www.arrietashotguns.com Spain Elgoibar

Marlin www.marlinfirearms.com USA North Haven

Matsan Makine Takim Sanayi ve Ticaret, s.a. www.diamond-gun.com Turkey Istanbul

Mauro Battaglia www.maurobattaglia.com Italy Ravenna

Merkel Jagd- und Sportwaffen, G.m.b.h. www.merkel-waffen.de Germany Suhl

Miroku Corporation, Ltd. www.miroku-jp.com Japan Nangoku

Moritz Zapf www.zapf-jagdwaffen.de Germany Trubenbach

O. F. Mossberg & Sons, Inc. www.mossberg.com USA North Haven

Pedro Arrizabalaga, sa www.pedroarrizabalaga.net Spain Eibar

Perazzi Armi, s.r.l. www.perazzi.it Italy Botticino Mattina

Perugini&Visini www.intred.it/perugini-visini Italy Nuvolera-Brescia

Peter Hofer Jagdwaffen www.hoferwaffen.com Austria Ferlach

Philipp Ollendorff Jagdwaffen www.jagdwaffen-ollendorff.com Austria Scharnitz

Pietro Beretta, s.p.a. www.beretta.it Italy Gardone Val Trompia

Piotti Fratelli, s.n.c. www.piotti.com Italy Gardone Val Trompia

Redolfi Fratelli, s.n.c. www.redolfiarmi.com Italy Manerbio

Remington Arms Company, Inc. www.remington.com USA Wilmington

Rizzini snc di Rizzini B. & C. www.rizzini.it Italy Marcheno

S.A.B. Societa Armi Brescine, s.r.l. (Renato Gamba) www.renatogamba.it Italy Gardone Val Trompia

Sabatti, s.r.l. www.sabatti.com Italy Inzino di Gardone

Sarsilmaz www.sarsilmaz.com.tr Turkey Istanbul

Savage Arms, Inc. www.savagearms.com USA Westfield

Silma, s.r.l. www.silma.net  Italy Zanano di Sarezzo

SKB Arms Company www.shirstone.com/skb/history.html Japan Tokyo

Skullman Enterprise A.B., (Flodman) www.flodman.com Sweden Akers Styckebruk

Sturm, Ruger & Company, Inc. www.ruger-firearms.com USA Southport

T. R. White & Co. www.trwhiteguns.com UK Wolsely Bridge

T. W. Chambers & Company www.chambersgunmakers.co.uk UK River Close South

Tar-Hunt Custom Rifles, Inc. www.tar-hunt.com USA Bloomsburg

TJF Jagdwaffen in Suhl, G.m.b.h. www.tjf-jagdwaffen.de Germany Suhl

Tony Gicquel www.larquebusier.com France Bordeaux

TsKIB SOO www.kbptula.ru/eng/sphu/menu.htm Russia Tula

Tucci Mario www.tuccimario.com Italy Zanano di Sarezzo

Tulsky Oruzheiny Zavod, j.s.c. www.tulatoz.ru Russia Tula

Verney-Carron www.verney-carron.com France St. Etienne

Verney-Carron USA www.verney-carron.us USA Clay Center

Vincenzo Bernardelli, s.p.a. www.bernardelli.com Italy Gardone Val Trompia

Vyatskie Polyany Machine-Building Plant "Molot", j.s.c. www.molot.biz Russia Kirov

W. R. Saleri di Saleri William & C., s.n.c. www.wrsaleri.it Italy Gardone Val Trompia

W. W. Greener (Sporting guns), Ltd. www.wwgreener.com UK Chippenham

W. Richards (Liverpool), Ltd. www.wrichardsguns.co.uk UK Pocklington

Watson Brothers www.watsonbrosgunmakers.com UK London

Weatherby, Inc. www.weatherby.com USA Atascadero

Westley Richards & Co., Ltd. www.westleyrichards.com UK Birmingham

William & Son www.williamandson.com UK London

William Evans www.williamevans.com UK London

William James Grant (Gun and Rifle Makers), Ltd. www.williamjamesgrantguns.com UK London

William Powell & Son, Ltd. www.william-powell.co.uk UK Birmingham

Woodcock Hill, Inc. (Thomas Bland) www.woodcockhill.com USA Benton

Yildiz Shotgun Ind. www.yildizshotgun.com Turkey Burdur

Zanardini & C., s.n.c . www.zanardini.com Italy Gardone Val Trompia

Zastava Oruzje, d.p. www.zastava-arms.co.yu Serbia & Montenegro Kragujevac

Zbrojovka Brno, a.s. www.zbrojovkabrno.com Czech Republic Brno
marlboroman Offline
#3 Gönderildi : 06 Ocak 2011 Perşembe 17:45:23(UTC)
marlboroman

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 14.08.2012(UTC)
Mesajlar: 0

www.webley.co.uk/ 

Benim favorim ise 3000 series Premium 7-Pin Sidelock
Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.